FRB Wilczy Szaniec

Pełna wersja: Film promujący
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No właśnie, gdzie w razie czego wrzucać ciekawe akcje ? I do kiedy ?
Do mnie pw pisz ;) Czas jak na razie nie ograniczony bo wciąż mało materiałów
Nie zapomnij o naszych siema gruby i siema Patryk :)
Nooo doooobraaa... zacznę częściej grac bo widzę, że materiałów nie masz :D
Wczoraj mialem fajna akcje na de_prodigy jak zabilem 4 graczy z usp w tym 2 heady :)
Ja pierdzielę, teraz będą co drugi post pisać jaką to oni mieli zajebistą akcję wczoraj i podniecać się ilu to nie zabili.
ale co najlepsze jak liżą dupe kowiemu hahahahahhah
Kamilu drogi jak masz czas to zerknij dziś 8.12 mapka de_antarctica 22:13 druga bądź trzecia runda C:
A jak ktoś nie gra rewelacyjnie ( taki np. ja :) ) to czy muzyka do filmu też cie interesuje bo np ostatnio na coś takiego natrafiłem i to pasuje do filmu z cs http://www.youtube.com/watch?feature=pla...lnBh0hRpfM .

Pozdrawiam
bRowaR napisał(a):ale co najlepsze jak liżą dupe kowiemu hahahahahhah

Bez kitu :D Jakby mogli to pojechaliby do tego Libiąża i wsadzili język między te jego owłosione półdupki, byle tylko wstawił ich akcję jak to rano zabili na frb 18 graczy z czego było 75 hedów.

Hahaha :D
tu masz dobra nutke do filmu <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=3_nzzYUogv4">http://www.youtube.com/watch?v=3_nzzYUogv4</a><!-- m --> :D
proszę nie lizać dupy kowiemu bo Henx i browar nie będą mieli co robić w wolnym czasie. ;_; a jak macie kasę na koncie to ślijcie SMS o treści "POMAGAM" na nr 7928 a może w końcu do browara uśmiechnie się los i dostanie na święta porcję intelektu której mu nadzwyczaj brakuje. to teraz na spokojnie. Kamil wychodzi z pomysłem na film promocyjny serwera i prosi by gracze dawali mu swoje akcje jako elementy do filmu. wszyscy wstawiają swoje akcje niektórzy dopisują że hs'y czy inne. i co ? przeszkadza to komuś ? nie. ALE ! pojawia się pan Henx ( po co się wypowiadasz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia? Kowi prosił o posty z ciekawymi akcjami a nie mądrościami) i pan browar. ten drugi rzuca nader inteligentnym tekstem o lizaniu dupy. ohohoh ! prześmieszne browarku. ostatnio uśmiałem się tak jak buty dziś wiązałem. miałem inne pojęcie nt. lizania dupy ale skoro jesteś wiodącą marką w tym przedsięwzięciu to muszę się z tym liczyć. : < a tak między nami to ciii i nie powiem kto tu liże półdupki na serwerze ; >.
nie robic of topa :)
Sankti ma rację ;) Piszcie jak coś macie bo duuuużo trzeba a chce jak najwięcej graczy z naszego serwa czyli Vipy, Ścigacze i Administracja i ludzie znani z serwera ;D Nie przejmować się tekstami Browara bo szkoda nerwów ;)
sanctified, dobrze gada . polac mu ;)
Stron: 1 2 3 4