FRB Wilczy Szaniec

Pełna wersja: DOSTAŁEŚ BANA NA SERWERZE ? PRZECZYTAJ !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeżeli na naszym serwerze otrzymałeś bana czasowego lub perma stosuj się do poniższych wskazówek ułatwi to wszystkim działanie i być może przyśpieszy pozytywne rozwiązanie sprawy.

BAN CZASOWY

W większości przypadków jeśli chodzi o bana czasowego , kara jest odbywana w całości.
Możesz poprosić o skrócenie czasu kary lub jeśli odbyłeś już jej część poprosić o anulowanie reszty.


*bana może skrócić osoba która go nałożyła bądź administrator

BAN PERMANENTNY


Przeważnie nałożony za drastyczne naruszenie zasad na serwerze oraz używanie nie dozwolonych wspomagaczy bądź też uprzykrzanie gry innym w tym wyzwiska obraza współgraczy oraz adminów na serwerze . Każda prośba o ściągnięcie takiego bana jest rozpatrywana indywidualnie i na decyzję przede wszystkim wpływa rodzaj przewinienia jakiego ukarany się dopuścił. Możesz poprosić w kulturalny sposób o zdjęcie takiego bana o ile nie dotyczy on udowodnionej gry na dopalaczach.

*bana może zdjąć osoba która go nałożyła oraz administrator

BAN 10 DNI DEMO DO OCENY

Ban nakładany w wyniku podejrzenia o grę na dopalaczach typu aim , wh itp nie oznacza on że ukarany w tym momencie jest oskarżony i osądzony lecz tylko poddawana jest ocenie jego gra. Na serwerze powołana jest specjalna grupa tzw Ścigaczy którzy zajmują się sprawdzaniem demek graczy którzy otrzymali w/w rodzaj bana.
Możesz zawsze w kulturalny sposób poprosić o zdjęcie bana na czas oceny dema. W większości przypadków administracja przychyla się do tej prośby chyba że istnieją uzasadnione przesłanki aby tego nie robić bądź osoba z takim banem została zbyt wiele razy poddana ocenie.


*czas na sprawdzenie dema przez grupę ścigaczy wynosi zawsze 10 dni po tym czasie ban jest usuwany.
*bana mogą ściągnąć tylko liderzy grupy ścigaczy bądź administrator
* rozpatrzeniem prośby o ściągnięcie bana na czas oceny i ewentualne jego ściągnięcie tylko administratorBAN Z DOPISKIEM "OSOBA NIEPOŻĄDANA NA SERWERZE"


Ban zakładany niezwykle rzadko i tylko za bardzo drastyczne naruszenie zasad obowiązujących na serwerze. Zawsze możesz poprosić osobę która go nałożyła o usunięcie go , obiecując jednocześnie poprawę i grę oraz byt na serwerze zgodnie z obowiązującymi zasadami.Bana takiego nałożyć mogą tylko administratorzy bądź admini z grupy czerwonej.


*tego bana może zdjąć tylko osoba która go nałożyła , lub na prośbę gracza sprawa trafia do rozpatrzenia w dziale dla adminów i tam zostaje podjęta decyzja .


Pamiętaj że jeżeli prosisz o ściągnięcie bana zawsze rób to zgodnie z przyjętymi zasadami zakładając nowy temat z prośbą o anulowanie bądź skrócenie kary zawierający wpis z konsoli bądź amx_bans w formie :

Nick
SteamID
SteamCommunity ID
Adres IP
Typ Bana
Powód Bana
Wykonano
Wygasa
Zbanowny przez
Zbanowany na FRB =-Wilczy Szaniec-= PL (TP) @Shooters.pl


oraz kilka słów od siebie z wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji ....