Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Powiedzcie mi prosze bo DZIURWA jest bardzo zajętym człowiekiem i nie potrafi odpisać na pw a nie znalazłem nic odnośnie tego w regulaminie, oraz ankieta dotycząca rozgrzewki skończyła się remisem i w sumie nic nie wniosła.
Czy jeśli ktoś zabije mnie na koniec rozgrzewki (celowe TK) a ja ukaram go na początku 1 rundy to moja osoba łamie zasady serwera i zasługuję na bana?
Bo jeśli serwer przewiduje możliwość karania za zabójstwo swojego to sprawa wydaję się być oczywista i jeżeli admin ma zamiar zbanować mnie za hmm nic to w mojej ocenie osoba która mnie zabiła także powinna zostać zbanowana.
Pytam ponieważ wczoraj dostałem bana właśnie za ukaranie kogoś po rozgrzewce a nie widzę w regulaminie wpisu, który by mi tego zabronił.
#2

Taka sytuacja podlega ocenie admina. Jeżeli dostałeś bana to zapewne krótkiego. Ja też nie lubię karania po rozgrzewce. Pamiętaj że w sytuacjach spornych admin ma zawsze rację.
#3

(02-23-2016, 07:45 AM)Assik napisał(a):  Taka sytuacja podlega ocenie admina. Jeżeli dostałeś bana to zapewne krótkiego. Ja też nie lubię karania po rozgrzewce. Pamiętaj że w sytuacjach spornych admin ma zawsze rację.

Dokładnie tak. Ponad to, jest to serwer "TP", więc jaki sens ma osłabienie własnej drużyny na początku rundy, a nawet mapy? Żaden.

/Przenoszę temat, bo zły dział

Jeżeli ktoś Ci pomógł zostaw + pod jego postem.
Jeżeli temat został zamknięty zbyt wcześnie, nie żal się na SB, lecz poinformuj moderatora na PW.
Dostałeś WAR-na ? Zanim zaczniesz wyzywać skonsultuj się z moderatorem, który Cię ukarał.
#4

Ja dałem mu ban bo ukarał na rozgrzewce i trzeba było dać resa a miała takiego pięknego respa. Po 2 to dziurwa - telemarketer nie ma nic do gadania na tym serviwe jak jeszcze ras się za takie głupoty poskarżysz to dostaniesz bana ale na na 1 h
#5

Diabeł masz problemy ze zrozumieniem czy tylko udajesz i szukasz problemu ?
Najpierw napisałem do dziurwy jak sprawa wyglada nie wspominajac o banie.
Założyłem temat w innym dziale a nie w skargach bo sie na nikogo skarżyć nie chciałem, a zaledwie dowiedzieć
jak ta sprawa wygląda i czy można to robić czy nie bo w regulaminie tego nie ma.
Teraz już wiem, że zależy to od admina ;]
#6

Nie rozumiem ludzi którzy karzą po rozgrzewce. Nie wiem...trzeba należeć do mensy żeby wiedzieć że tak się zwyczajnie po ludzku nie robi. Czy jak czegoś nie ma w regulaminie to jest od razu dozwolone? Może Ci się wydaje że podczas gry jesteś zwolniony z myślenia...napiszemy to w regulaminie jeśli trzeba ale dopiszmy też że nie toleruje się wyjścia na szczanie na przykład albo że za puszczanie bąków pod biurkiem jest ban.... w ogóle załóżmy temat absurdalnych pytań albo propozycji do regulaminu....ręce opadają.


J/w helios napisał. Serwer tp. Działasz na szkodę teamu to admin jako antyvirus usuwa trojana. Proste jak pas startowy. Do zamknięcia. Chyba że komuś się chce jeszcze na ten temat dyskutować.

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz mu co zaplanowałeś.
#7

Sprawa jest prosta:
taka jest polityka tego serwera, jest to niepisana zasada, którą zna i stosuje się do niej każdy długo grający gracz.
Logicznym się wydaje, że celowo nie zostały zapisane żadne kary w sytuacji zabicia swojego w rundzie nożowej, bo ma być to zabawa, czas na pobieganie z nożem po mapie celem jej poznania.
Jeśli dany gracz, faktycznie celowo Cię zabija to:
a. Ma prymitywny sposób myślenia, bo przecież swoich się nie zabija, a jeszcze ma odejmowane 25 pkt, więc brak w tym logiki,
- albo jest nowy i nie zna panującego tu porządku i zasad fair play
b. Nie działa zgodnie z zasadami serwera, włączając to zasady niepisane i dobre praktyki, jaką jest brak kary w rundzie nożowej
c. Jeśli sytuacja się powtarza można to uznać za celowe TK
Czyli a+b+c = ban Uśmiech
Reasumując nikt tu Ci nie poda żadnego artykułu, podstawy prawnej, po prostu taki jest zwyczaj na tym serwerze. I proszę Cię nie burz tego porządku, bo dobrze nam z nim.

Serdecznie pozdrawiam,
Marta
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości