Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Permanentny mobbing
#1

W końcu sytuacja wkurzyła mnie na tyle,żeby się wypowiedzieć.Nie wypowiadałem się wcześniej ale ta sytuacja mnie poruszyła i zmobilizowała do wypowiedzi.
Wkurwia mnie ten ciągły mobbing - do paki-wkurwia mnie o tyle,że jest stosowany wybiórczo,nie raz, jakiś niemota miota się na mapie i jakichś popchnięć ze strony admina nie ma.Dzisiaj lekko wypity,wystartowałem z dobrym respem na inny bombsite ,w tym samym czasie słysze,że ,adminy,pod groźbą bana polecili całemu teamowi iść na drugiPytajnikI co ja mam zrobić,nić ,zesrać się i tak stać?
Kontynuowałem jednak swoją drogę jakiegoś fraga ubiłem ,niestety dalej nie kontynuowałem,bo czując ten jak wspomniałem mobbing + korespondencja odpuściłem sobie.Na say-u napisałem ,że poproszę o bana .
Ludzie-czy ja nie wiem co mam zrobić?Po kiego takie pieprzenie?
Nie podoba mi się to,że admini pod groźbą bana narzucają swoja wolę,pomijam aspekt ,czy słusznie,czy nie.I powiem więcej -nie pierwszy raz się z tym spotkałem na tym serwerze,tzn admini,pod groźba bana narzucają jak grać.
Chciałem to skomentować ale odpuściłem sobie.
Odpowiedz
#2

Wolał bym żebyś nie pomijal aspektu czy słusznie czy nie.
A po 2 jest to serwer TP nie ffa więc gramy TP zawsze idąc na 2 bs możesz krzyknąć że masz plan i np ściągniesz przeciwnika na ten bs a reszta po chwili wbije na 2 jeżeli nie wypali i admin bo zazwyczaj to oni tylko potrafią coś zaplanować powie że idziemy wszyscy to idziemy wszyscy.
Ja tu nie widzę problemu skarga nie zasadna

DUPAAAAAAAA
Odpowiedz
#3

Różnie bywa ale tzw. groźby ja stosuje tylko w przypadku jak co rundę cały team się rozbiega i przegrywa się kilka pod rząd, wszystko zależy od mapy ale generalnie faktycznie czasami jest tak, że zwraca się uwagę np. na 1 gracza który cały czas gra solo i nie pomaga z paką - zwłaszcza na mapach typu dust_obliv albo frb...

Co do wybiórczego stosowania tej zasady .... są jednostki niereformowalne takie jak Seba i na to nic nie poradzisz Język

Z drugiej strony postaw się na miejscu admina, masz spawna z paką, rzucasz hasło biegniemy "A", biegną za Tobą 3 osoby reszta leci na "B", paka pada , reszta robi plecy od "B" i pada jedno po drugim. I tak przez kilka rund ....
Odpowiedz
#4

Witam

Post napisałem,ponieważ uważam,że admin nie powinien pod groźbą bana narzucać jak grać,można to powiedzieć bez tej groźby.Co więcej nie pierwszy raz się z tym spotkałem.
Nie mam ,żalu,że dostałem kicka-naprawdę,wyszedłem wtedy z gry i nawet nie wiem od kogo dostałem kicka-przypuszczam,że od Culi, bo od tego czasu się do mnie nie odzywaUśmiech
Sądzę,że raczej w temacie nie grania TP , to raczej nie można mi nic zarzucić,czasami gram bez słuchawek i może się zdarzyć,ze np nie usłyszałem gdzie paka itd ale to rzadko.
Zgadzam się z Psycho,ze czasami ,trzeba coś narzucić ale bez tej groźby bana.Czasami to nawet dobrze jest jak ktoś na drugim BS narobi hałasu,gdy nie ma nic do stracenie i ma np tylko HE..
Fakt,są jednostki niereformowalna jak S.. ,ale cóż,każdy serwer powinien mieć jakąś maskotkę.
Odpowiedz
#5

Dobrze , że mnie nie było wtedy bo bez straszenia wjebalbym Ci perma Uśmiech O ludzie ale wy macie problemy hahaha dam Ci dobrą radę jak Ci się nie podoba gra na frb to zacznij grać w szachy na kurniku tam nikt nie będzie Cię straszył banem. Śle pozdrowienia z Sokołowa Uśmiech
Odpowiedz
#6

a lekarze co w tym temacie mówią?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości