Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nick
Head Shooter aka Roman

SteamID
STEAM_0:1:13331375

SteamCommunity ID

76561197986928479
Adres IP

?
Typ Bana

SteamID
Powód Bana
obraza gracza, przemysl swoje zachowanie

Wykonano
05.01.2020 - 15:13:39

Wygasa
06.01.2020 - 15:13:39 (22 Godzin(y) 27 Minut(y) pozostało)

Zbanowny przez
Krzesimir (MAZER)

Zbanowany na FRB =-Wilczy Szaniec-= PL (TP) @Shooters.pl

TAK

oraz

[b]Nick
Przemyslalem - nadal mam racje

SteamID
STEAM_0:1:7674640

SteamCommunity ID
76561197975615009

Adres IP
[/b]

[b]?
Typ Bana
[/b]

[b]SteamID
Powód Bana
chyba nie

Wykonano
05.01.2020 - 15:19:31

Wygasa
06.01.2020 - 15:19:31 (22 Godzin(y) 33 Minut(y) pozostało)

Zbanowny przez
Krzesimir (MAZER)

Zbanowany na FRB =-Wilczy Szaniec-= PL (TP) @Shooters.pl
[/b]

[b]Krótko i na temat: proszę o zbanowanie mnie permanentnie na obydwu kontach, jeżeli chcemy uniknąć przykrych sytuacji w przyszłości Uśmiech [/b]
[b]Mam tu kilku znajomych przy których nie chciałbym się pokazać z gorszej strony niż dotychczas jednak jeżeli nie wpadnie od was perm na obydwa konta będę zmuszony wam trochę pogriefować grę aż do skutku Uśmiech [/b]
[b]z pozdrowieniami[/b]
[b]Roman[/b]
[b](Head Shooter aka Roman)[/b]
Odpowiedz

Tak, krótko i na temat. Człowieku, jak ty się zachowujesz? Te twoje gadki są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wyzywasz, prowokujesz... uszy więdną. Już byłeś upominany nieraz, nie dociarało. Jeśli Kristof daje tobie kare slaya za teamkill, a ty go wyzywasz : "... ty stara kurwo" no to proszę cię... Za mały ban 1 dzień w sumie. Bo za twoją twórczość, niech zastanowią się H@admini. I słuchaj, piszesz bo banie mi na profilu steam "Masz jakiś provlem z głową? Za co ban?" - nie u mnie wszystko ok, sprawdź może swoją. I : Roman 25 min temu
"Napisałem prośbę na forum - możesz się wykazać :* pzdr". No to się wykazałem.
Reasumując jesteś cwaniak z miodem w uszach, to co gadasz wszystko ilustruje.
Proszę o przedłużenie bana
Odpowiedz

Każda moneta ma dwie strony - typka zabiłem próbując go ratować - zabrałem mu 3 hp zabijając przy okazji TT który go raszował, powiedziałem "Sorki za TK" po czym dostałem slaya - i szydera śmiech po fakcie, kiedy się spytałem najpierw  czemu mnie ukarał skoro go przeprosiłem. 
Nie widziałeś sytuacji/ nie słyszałeś całości - wyciągasz jakieś słowa z kontekstu u ubierasz tak jak Ci wygodnie Uśmiech

Pocisnąłem gościowi - fakt trochę za mocno, ale nadal moim zdaniem słusznie. "Już byłeś upominany nieraz, nie dociarało." Upomniałeś mnie raz żebym nie obrażał graczy - spoko - zmutowałem tego typka bo dalej podśmiewał, po czym dostaję bana na jednym koncie.
Wszedłem na drugie - i tak szczerze to kij Ci do tego ile mam kont i dopóki nie zrobiłem nic złego z drugiego konta nie miałeś prawa mnie zbanować - stąd pytanie czy masz coś z głową i za co ban - nadal słuszne i pewnie gdyby nie to że jesteś jakimś ambitnym 17 latkiem napisałbym skargę na niesłusznego bana bez ŻADNEGO powodu.

Jednak szczerze jeżeli dalej mam grać mając świadomość że jest "ponad mną" (na szczęście tylko w internecie) taki ktoś jak Ty to wolę tutaj nie grywać - a żeby mnie co nie podkusiło - stąd prośba o perma Uśmiech

"Reasumując jesteś cwaniak z miodem w uszach, to co gadasz wszystko ilustruje."  - Vice versa dziecko...
Odpowiedz

"Nie widziałeś sytuacji/ nie słyszałeś całości - wyciągasz jakieś słowa z kontekstu u ubierasz tak jak Ci wygodnie [Obrazek: smile.gif]

Słyszałem wszystko tak się składa Uśmiech Padłem jeszcze przed tą sytuacją, która się wydarzyła. Dał ci slaya, a ty odrazu z nerwami monolog, a po chwili nazwałeś go jak go nazwałeś... 
Za taką obelge, nie mogłoby nie być bana. 

"Wszedłem na drugie - i tak szczerze to kij Ci do tego ile mam kont i dopóki nie zrobiłem nic złego z drugiego konta nie miałeś prawa mnie zbanować"

O matko

A co mnie obchodzą twoje konta i co ty masz? Mi to lata wiesz koło czego

Wchodzisz z nickiem "Przemyślalem - miałem racje" - Miałeś racje, że co? Że chciałeś go uratować, nieszczęśnie go zabiłes ale go wyzwałeś i co? OK? No właśnie nie ok.
Gdybyś wszedł na jakimkolwiek innym koncie bym ci przywalił bana, ban to ban, odwaliłeś maniane (niepierwszą) ponosisz konsekwencje.
I pytasz czy mam coś z głową ? Hipokryzja. To ty masz jakieś problemy skoro taki nerwowy przy Cs'ie jesteś.
Kiedy tylko wchodzisz, to słychać od ciebie jak wyzywasz RADYKALNIE ludzi - to było cały czas, nagminnie. Nie masz w ogóle hamulców.
Upomniałem cie raz? Kilka razy na pewno i nie tylko ja bo inni admini też cie upominali wiele razy... 
Ban pod koniec września na tydzień, od Jorga jest tego przykładem.
I najlepsze, czuje się ponad kimś? Bo mam Admina na serwie, którym gram od początku jego powstania? Nie, nie mam takie ego jak ty.
Dzieciak dzieciak, próbowałeś mi szpile wbić, ale po mnie to zlewa, nie mam naście lat, a 2 z przodu. 
Jak dzieciak to się zachowujesz własnie ty.
Odpowiedz

Kiedy tylko wchodzisz, to słychać od ciebie jak wyzywasz RADYKALNIE ludzi - to było cały czas, nagminnie. Nie masz w ogóle hamulców.

Upomniałem cie raz? Kilka razy na pewno i nie tylko ja bo inni admini też cie upominali wiele razy... 

Czy jak powiem teraz że sam pamiętam jak wiele razy Ty wyzywałeś ludzi na serwerze to będzie to coś znaczyć? Czy dostaniesz za to bana? Czy ktoś w to uwierzy? XD

Jak już masz zamiar coś wypominać to przytaczaj sytuacje konkretne - podałeś jeden przykład bana od Jorga - wyjaśniałem już go sobie z Jorgiem, jak również pytałem innych adminów co o tym myślą a ich opinię o sytuacji zachowam dla siebie.

Nie mam zamiaru się spowiadać przed kimś kto ma jeszcze mleko pod nosem - to że wskoczyła Ci "2 z przodu" x lat temu nie czyni Cię dojrzałym. Z połową ludzi z którymi gram na tym, czy grywałem kiedykolwiek na innych serwerach znam się dłużej niż ty masz pozwolenie od rodziców na granie na komputerze - z tego tytułu jeżeli powiem do kogoś coś w stylu "O żesz ty chu*u" czy inne temu podobne to my się tylko z tego śmiejemy a osoby obok traktują to jako obrazę...

Jeżeli słyszałeś i widziałeś wszystko to jak się odniesiesz do sytuacji w której przepraszam gościa a on daje slay'a? Po czym na pytanie dlaczego dał  śmieje się z Ciebie? Jak przytaczasz moje słowa to również przytaczaj je dokładnie - nie wyodrębniaj słów z kontekstu...

Z tego co widzę to ban wszedł na SID-a więc zbanowałeś konto (nie IP) - wchodząc na drugie i nie mówiąc nic uraziłem tylko Twoją dumę - za co dostałem bana... Jeżeli jest to gdzieś w regulaminie to ban był słuszny - jeżeli nie to nadal nie miałeś prawa mnie banować.

I najlepsze, czuje się ponad kimś? Bo mam Admina na serwie, którym gram od początku jego powstania? Nie, nie mam takie ego jak ty.

Ponad mną - jak Ty się czujesz na prawdę mnie nie obchodzi czy nade mną, czy pode mną... Samym tym że możesz bezprawnie karać jesteś ponad mną (Admin>gracze), jak już mówiłem na szczęście tylko w internecie. Moje ego ma ostro wyjebane na adminowanie i bycie wyżej/niżej od innych, jedynie co może ucierpieć to moje weekndowe wyluzowanie jak znowu wejdzie (ktoś kto ma 2 z przodu ale myśli i zachowuje się jakby coś mu ta 2-ka nie weszła) i wyznaczy "sprawiedliwość" bo akurat miał gorszy dzień w szkole... 
Odpowiedz

Zgrywasz większego kumacza niż jesteś.
Co ja mam pamiętać każdą "kurwe" którą notorycznie rzucałeś najczęsciej na ludzi?
Admini to potwierdzają - nie dochodzą pewne wiadomości do ciebie?
Odpowiedz

No popatrz nic do mnie takiego nie doszło... Może za mało banów? Może jednak nie prawda? Może jednak Twoja argumentacja jest do dupy?

Pisząc Ci na profilu żebyś się wykazał chciałem dać Ci okazje żebyś podbił sobie swoje ego i wrzucił mi perma - lubisz dawać bany bez podstawy i zgrywać kozaka na forum podbijając się argumentami bez żadnych dowodów czy podstaw.
Widzę jednak że coś Cię pochamowało dlatego poczekam aż ktoś inny odpowie na moją prośbę która nadal pozostaje aktualna...
Odpowiedz

"Widzę jednak że coś Cię pochamowało dlatego poczekam aż ktoś inny odpowie na moją prośbę która nadal pozostaje aktualna."

Mnie pohamowało? Nie kumaczu, tylko szkoda na ciebie klawiatury. Dlatego w miare jej oszczedzam.
Szkoda, że nie hamowało ciebie na serwerze, jak wyzywałeś przez mikrofon.
Btw.
"Czy jak powiem teraz że sam pamiętam jak wiele razy Ty wyzywałeś ludzi na serwerze to będzie to coś znaczyć? Czy dostaniesz za to bana? Czy ktoś w to uwierzy? XD

Jak już masz zamiar coś wypominać to przytaczaj sytuacje konkretne - podałeś jeden przykład bana od Jorga - wyjaśniałem już go sobie z Jorgiem, jak również pytałem innych adminów co o tym myślą a ich opinię o sytuacji zachowam dla siebie."

Naczelny kumaczu, jak mam tobie przytoczyć konkretne sytuacje, jak voice chat
nie jest nagrywany na demkach? Co mam dyktafon przy słuchawkach trzymać?
Wystarczy, że zapadłeś i nie tylko mi, w pamięci, bo to jak wyzywałeś ludzi z nerwami
trwa od jakiegoś czasu. A wczorajsza sytuacja była tego pokwitowaniem.

Edit:
"Czy jak powiem teraz że sam pamiętam jak wiele razy Ty wyzywałeś ludzi na serwerze to będzie to coś znaczyć? Czy dostaniesz za to bana? Czy ktoś w to uwierzy? XD"

Znajdujesz się na forum, na którym możesz pisać nt. serwera. Logiczne?
W telegraficznym skrócie - nie przegiąłem granicy i nie przeginam, tak jak np. robiłeś to ty.
W CS gramy i sobie gadamy luźno. Luźno a nie tak jak ty, nerwówa..
To z kim i co ja mogę to ch. ci do tego, bo 3/4 którzy mają mikrofony to są moi dobrzy znajomi.
Trzeba odróżniać, co jest ze smakiem a co jest przeginka.

"Pisząc Ci na profilu żebyś się wykazał chciałem dać Ci okazje żebyś podbił sobie swoje ego i wrzucił mi perma - lubisz dawać bany bez podstawy i zgrywać kozaka na forum podbijając się argumentami bez żadnych dowodów czy podstaw."

Hehe, dobre, to ja zgrywam kozaka.
No chyba jednak ty.
Musisz być niezłym fifarafa na swoim podwórzu...
Odpowiedz

Nie kumaczu, tylko szkoda na ciebie klawiatury. Dlatego w miare jej oszczedzam. - napisał typ bo odwaleniu 3 postów na pół strony XD

Naczelny kumaczu, jak mam tobie przytoczyć konkretne sytuacje, jak voice chat
nie jest nagrywany na demkach? Co mam dyktafon przy słuchawkach trzymać?
Wystarczy, że zapadłeś i nie tylko mi, w pamięci, bo to jak wyzywałeś ludzi z nerwami
trwa od jakiegoś czasu. A wczorajsza sytuacja była tego pokwitowaniem.

Nie widzę skarg na forum, nie widzę banów (oczywiście z wyjątkiem skrupulatnie wspomnianego przez Ciebie bana od Jorga), i jak już mówiłem o upomnieniach co z resztą sam potwierdziłeś że masz podobne sytuacje -

To z kim i co ja mogę to ch. ci do tego, bo 3/4 którzy mają mikrofony to są moi dobrzy znajomi.
Trzeba odróżniać, co jest ze smakiem a co jest przeginka.

Może najwyższa pora żebyś Ty również zaczął odróżniać? Nie usprawiedliwiam ostatniej akcji tylko mówię o reszcie którą wspominasz jako moją "nerwówkę" i obrazę innych graczy.

Hehe, dobre, to ja zgrywam kozaka.
No chyba jednak ty.
Musisz być niezłym fifarafa na swoim podwórzu...

Reasumując jesteś cwaniak z miodem w uszach, to co gadasz wszystko ilustruje.

Zrobiłem normalnego kulturalnego posta na forum z prośbą o wydłużenie kary do max, napisałem do Ciebie żebyś się wykazał (dał perma) - jeżeli tego nie robisz to po co się spowiadasz z tego bana i na siłę próbujesz mi przypisać swój wymyślony świat w którym jestem zły i wyzywam wszystkich? Weź te swoje kredki i namaluj sobie coś innego - może kogoś kto Ci w to uwierzy, może jakichś przyjaciół? Może namaluj sobie swoje własne "podwórze" i tam ich postaw to Cię ktoś wysłucha...

Nadal czekam na perma więc jeżeli starczy Ci kredek to domaluj sobie co potrzeba i zrób to co tak bardzo lubisz.
Odpowiedz

Zrobiłeś bardzo kulturalnego posta, ta i na Steamie mnie nie prowokowałeś. Heheeh.

Jak uważasz że nie wyzywałeś ludzi bez barier, to równie dobrze można stwierdzić
że Marian Banaś jest czysty.

A co do twojej wieloletniej kariery, tak jak ty się szczycisz i ciśniesz mi z mlekiem
i to od kiedy ja gram, to cię zagne bo gram dłużej od ciebie. Po Arene Fighters, WPZF i inne serwery.
Z niejednego pieca chleb jadłem i znam wielu ludzi, więcej od ciebie, z mojej 14letniej przygody z cs'ami.
Masz kompleksy?
To czas je leczyć.
Odpowiedz

Zrobiłeś bardzo kulturalnego posta, ta i na Steamie mnie nie prowokowałeś.

Prowokowałem? Pytaniem za co ban na drugim koncie, czy info żebyś się wykazał - że na forum napisałem? Mało potrzeba żeby Cię "sprowokować". Panie na kasach w Biedronce nawet nie pytają czy mogą być winne grosika tylko oddają ze swoich... Groźny pysiu Ty Uśmiech 

Latasz dłużej? - ŁAŁ - rodzice pewnie dumni... konto masz 11 lat - pewnie reszta no-steam no ale przecież nie udowonimy XD

Z niejednego pieca chleb jadłem i znam wielu ludzi, więcej od ciebie, z mojej 14letniej przygody z cs'ami.
Masz kompleksy?
To czas je leczyć.

A tym tekstem tylko podkreśliłeś kto ma kompleksy i nie tak w głowie - podsumowując Twoje wypociny tutaj i Twoją "karierę" (którą ni ciula się nie szczyciłem a co zrobiłeś Ty w tym poście). jesteś tylko Ty w tym swoim świecie jako jedyny który Ci wierzy - ponadto wymyślaniem jakichś dziwnych sytuacji z dupy i atakami na mnie mimo zwykłego, kulturalnego posta podkreśliłeś tylko jak bardzo jesteś niedojrzały...

Jeżeli będziesz próbował dalej oczernić na siłę mój wizerunek przed ludźmi z którymi znam się również poza internetem to życzę Ci żebyśmy również się tam kiedyś spotkali Uśmiech
Odpowiedz

Jeśli uważasz to wszystko za oczernianie, to świadczy o twoim poziomie.
Niepotrzebnie wszedłem w tak długa polemikę z tobą, bo to nie miało i nie ma sensu.
A to że kogucisz, w ostatnim wersie.
Pff , miałem się przestraszyć? To dla ciebie byłby strzał w kolano
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości